vSystem Universal Chain Oiler
vSystem Universal Chain Oiler
vSystem Universal Chain Oiler
vSystem Universal Chain Oiler

vSystem Universal Chain Oiler

SO-1005
139,99 €
Su PVM

Scottoiler vSystem 

Motociklo grandinės automatinio tepimo sistema

„Scottoiler“ grandinės priežiūros produktai yra etalonas, kuriuos naudoja motociklininkai visame pasaulyje. „Scottoiler“ sistemos naudojimas reiškia, kad jūsų grandinė automatiškai sutepama važiuojant, taip sutaupant laiko, pinigų ir papildomo vargo dėl grandinės priežiūros.

Aprašymas

Kaip tai veikia?
Prijungę „vSystem“ motociklų grandinės sistemą prie motociklo, turite sistemą, kuri automatiškai įsijungia užvedus motociklą. Nors „vSystem“ tepalo padavimo srautą valdo variklio vakuumas, jis neturi įtakos jūsų variklio darbui, nes įrengimas valdomas tik vakuuminiu būdu. Nereikia prijungti prie akumuliatoriaus. Jis lengvai montuojamas ir prie daugumos motociklų ir gali būti sumontuotas valandą ar dvi - peržiūrėkite konkretaus modelio diegimo vadovus, kad sužinotumėte, kaip lengva jį pritaikyti.

Privalumai

  • Variklio vakuuminė grandininė tepalo padavimo ir dozavimo sistema
  • Automatiškai sutepate grandinę, kai užvedate variklį
  • Pailgina grandinės ir žvaigždžių tarnavimo laiką
  • Perima visą grandinės priežiūros režimą
  • Pakanka tepalo rezervuaro (50-60 ml) apie 2400 km 
  • Sutaupote laiko, pinigų ir vargo

Ką rasite dėžutėje?
Pagrindiniai rinkinio komponentai yra rezervuaro dozavimo vožtuvas (RMV), purkštukas (kuris tiekia alyvą į grandinę ir žvaigždutę), „Scottoiler“ motociklų grandinės alyvos buteliuką, kurio užteks maždaug 8000km ir tvirtinimo dalys, reikalingos pritaikymo variantų įvairovei. Kai kuriems motociklų modeliams gali prireikti specialių aksesuarų, kuriuos galima įsigyti „Scottoiler“. Žiurėkite konkretaus motociklo modelio diegimo vadovus, kur šios dalys yra paryškintos.

Papildoma informacija

Paskirtis
vSystem - Universal
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Toliau tęstadami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainėje taikoma privatumo politika