eSystem v3.1 Electronic Chain Oiler
eSystem v3.1 Electronic Chain Oiler
eSystem v3.1 Electronic Chain Oiler
eSystem v3.1 Electronic Chain Oiler

eSystem v3.1 Electronic Chain Oiler

SO-9005
349,99 €
Su PVM

Scottoiler eSystem v3.1 

Motociklo grandinės automatinio tepimo sistema.

„eSystem v3.1“ yra apdovanojimų pelniusi, aukščiausios kokybės motociklų grandinių tepimo sistema ir pavyzdinis „Scottoiler“ modelis. MCN žurnalas „eSystem v3.1“ išrinko kaip metų gaminį, o jo fantastiškos techninės savybės, paprastas montavimas ir našumas kelyje sukuria pažangiausią sukurtą motociklų grandinės priežiūros įrankį. Atnaujintas į v3.1, kad atspindėtų technologinę pažangą, v3.1 gali pasigirti programinės įrangos atnaujinimais - atmintyje išlaikomi nustatymai tarp važiavimų, savaiminis kalibravimas ir nauji pridėtiniai srautai - tai yra produktas, kuriame siūlome aukščiausios kokybės sprendimus.

Aprašymas

Kaip veikia?

„eSystem“ yra elektroniniu būdu pumpuojama motociklų grandinės alyva, kuriai veikti reikalingas tik nedidelis akumuliatoriaus energijos tiekimas. Jį galima įdiegti daugumoje motociklų per mažiau nei valandą, prijungus prie akumuliatoriaus. Šis „plug and play“ ryšys reiškia, kad „eSystem“ yra lengviausia kada nors sukurta elektroninė motociklų grandinės automatinio tepimo sistema. Skirtingai nuo kai kurių kitų gaminių, nėra jokių sudėtingų laidų ar spartos matuoklių ar neaiškių jungiklių. „eSystem“ yra sukurta taip, kad motociklininkui suteiktų maksimalų lankstumą ir alyvos padavimo srauto greičio reguliavimą. Leidžia atlikti paprastus, vieno paspaudimo pakeitimus, kad alyvos dozavimo greitis atitiktų jūsų vairavimo ir oro sąlygas. Todėl eSistema suteikia vairuotojui galimybę valdyti ir suteikia paprastas, intuityvias priemones bei dinamiškai koreguoti alyvos padavimą pagal jūsų poreikius. „eSystem“ jaučia vibraciją ir judėjimą trigubos ašies akselerometru, kuris naudojamas  „MotoGP“ technologijose. Protinga sistema supras, kai variklis veikia ir įsijungia, net ir važiuodami pastoviu greičiu - jutiklis stebės variklio vibracijas ir įjungs eSistemos tepimo režimą. Sistema ekrane pateikia vairuotojui informaciją kartu su srauto greičiu, temperatūra Celsijaus laipsniais ir alyvos lygiu kartu su akselerometro rodmenimis.

Privalumai

  • Elektroninė motociklų grandinės tepimo sistema
  • Pailgina grandinės ir žvaigždžių tarnavimo laiką
  • Perima visą grandinės priežiūros režimą
  • Greita ir lengva įdiegti
  • Visiškas valdymas per „eSystem“ valdiklio monitoriaus ekraną
  • Sutaupysite laiko ir pinigų grandinės priežiūrai

Ką rasite dėžutėje?

Pagrindiniai rinkinio komponentai yra „eSystem“ rezervuaras (REP), dozatorius, kuris tiekia alyvą į grandinę ir žvaigždutę iš tepalo rezervuaro, „Scottoiler“ motociklų grandinės tepalo bakelis, kurio užteks maždaug 8000 km ir dalys, reikalingos montavimui. 

Papildoma informacija

Paskirtis
Electronic Systems
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Toliau tęstadami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainėje taikoma privatumo politika